IMAGE

بهزیستی لرستان : افتتاح پروژه 18 واحدی مسکن مددجوی...

بمناسبت هفته بهزیستی و با حضور جمعی از مدیران سازمان بهزیستی کشور و استان پروژه 18 واحدی مسکن مددجویان با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال افتتاح و به متقاضیان واگذار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ...

IMAGE

بهزیستی لرستان: لرستان بعنوان پایلوت تخصیص اعتبارا...

قائم مقام توانمند سازی مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی کشور: لرستان بعنوان پایلوت تخصیص اعتبارات مناطق روستایی تعیین شده است سید قاسم عبداله زاده در جلسه شورای اداری بهزیستی لرستان عنوان کرد بهزیستی کش...

IMAGE

گلریزان برای تهیه هزینه آزادی زندانیان با حضور هنر...

پردیس سینمایی کوروش روز جمعه 20 خرداد از دقایقی قبل از افطار شاهد خیل جمعیتی بود که به دعوت انجمن حمایت از زندانیان مرکز، سینمای هنر و تجربه و عوامل فیلم «چهارشنبه» به منظور گلریزان برای تهیه هزینه آز...

IMAGE

بازدید استاندار کردستان و هیئت همراه از مرکز جامع ...

استاندار کردستان و هیئت همراه به مناسبت فرا رسیدن ماه پرخیر برکت رمضان از مرکز جامع توانبخشی معلولین ثمر بازدید نمود. به گزارش خیرنیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی کردستان :  در ابتدا خانم...

IMAGE

اولویت‌های مهم بهزیستی انضباط و شفافیت مالی...

قائم مقام و مدیرکل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور:انضباط و شفافیت مالی از اولویت‌های مهم بهزیستی در سال گذشته بود  قائم مقام و مدیرکل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور در اختتامیه سومین همایش علمی کاربرد...

IMAGE

برنامه های مشارکت های مردمی بهزیستی کشور برای پسات...

      قائم مقام مشارکت‌های مردمی بهزیستی کشور خبر داد؛از استقرار پایگاه مشارکت‌های مردمی بهزیستی در ۵۰ هزار مسجد تا اجرای سفره‌های سخاوت  قائم مقام مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور در سومین همایش ...

IMAGE

پیام رئیس جمعیت به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلا...

گام‌هایی استوار و امیدهایی بی‌پایان برای ساختن دنیایی مهربانتر/جهان ما، تنها با ایمان به صلح و مودت به پیکره واحدی از انسانیت تبدیل می‌شود رئیس جمعیت هلال احمر با صدور پیام ضمن تبریک فرارسیدن هفته هلا...

IMAGE

دیدار مدیرکل امور استانهای وزارت تعاون کار و رفاه ...

      تبیین و پیگیری مسائل و مشکلات بهزیستی لرستان در زمینه های لوازم توانبخشی  ، مسائل مالی ، تجهیزات اداری و وسایل نقلیه نامناسب از اهم موضوعات مطروحه در این دیدار بود. به گزارش روابط عمومی اداره کل...

IMAGE

دکتر شاه حسینی در جشن رسول مهربانی ها: داشته هایما...

      دکتر علی شاه حسینی استاد دانشگاه و کار آفرین برتر کشور یکی از سخنرانان مراسم "رسول مهربانی ها" بود که به مناسبت مبعث پیامبر گرامی اسلام توسط خیریه بیت الزهرا(ع) در مجموعه فرهنگی هنری گلستان منطق...

IMAGE

فانی در همایش خیرین مدرسه‌ساز استان بوشهر: تمام مد...

      وزیر آموزش و پرورش گفت: به همت دولت و مردم تمام مدارس کشور تا سال ۹۹ استاندارد خواهند شد. به گزارش خیر نیوز و به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در ج...

در محک حتی کوچکترین یاری شما عشق می آفریند

خیرنیوز

خیر نیوز

تبلیغات در سایت خیر نیوز ::با چشم خیر دیده شوید

خیر نیوز

349 نفر زندانی جرایم غیر عمد در لرستان نیازمند یاری مردم

349 نفر زندانی جرایم غیر عمد در لرستان نیازمند یاری مردم : خیر نیوز

مدیر عامل ستاد دیه استان لرستان گفت: 349 زندانی جرایم غیرعمد این استان در انتظار گلریزان خیرین هستند.

توکل شاکرمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه، 300میلیارد ریال برای آزادی این تعداد ، نیاز است، افزود: از این تعداد، 29نفر بدهکار دیه از حوادث رانندگی، هشت نفر بدهکار دیه حوادث کارگاهی و ساختمانی، 250نفر بدهکار مالی غیر کلاهبرداری و 62نفر بدهکار مالی مهریه و نفقه، هستند.


وی همچنین با بیان اینکه، با جمع آوری مبلغ 150میلیارد ریال و در نظر گرفتن رضایت شکات و تسهیلات بانکی، می توان در آزاد کردن این افراد ، کمک کرد، گفت : در سال گذشته با جمع آوری مبلغ پنج میلیارد ریال از محل گلریزان خیرین استانی، تعداد 50نفر زندانی به آغوش گرم خانواده بازگشتند.
شاکرمی با اشاره به اینکه در سال 94 تعداد 237زندانی جرایم غیر عمد، آزاد شده اند، گفت: از این تعداد 231نفر آقا و شش نفر خانم بوده که تعداد 32 نفر بدهکار دیه، یکصدو79 نفر بدهکار مالی و 26نفر بدهکار مهریه و نفقه را تشکیل داده اند.
وی همچنین از برگزاری پنج جشن گلریزان، در استان، خبر داد و گفت: انتظار می رود خیرین استانی در تمامی روزهای سال با کمک مالی خود، زمینه ای را برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و بازگشت آنان به آغوش گرم خانواده فراهم کنند.

منبع: ایرنا

بازدید مدیرکل بهزیستی هرمزگان از دارالایتام نبی اکرم (ص)

 

 

 

بهزیستی هرمزگان خیرنیوز

بازدید از پروژه احداث ساختمان موسسه خیریه دارالایتام  نبی اکرم (ص)  در شهرستان حاجی اباد

در پی سفر مدیر کل ، معاونین و مسئولین بهزیستی هرمزگان  به شهرستان حاجی آباد ضمن دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان ، پروژه احداث ساختمان موسسه خیریه دارالایتام نبی اکرم (ص) مورد بازدید قرار گرفت.

 

سیما مرادی مدیر کل بهزیستی هرمزگان در دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان ، با تشریح عملکرد و فعالیت های بهزیستی در زمینه پیشگیری ، مسکن ، اشتغال ، مناسب سازی اماکن عمومی ، امور اجتماعی و آسیبهای اجتماعی با اشاره به گستردگی فعالیت ها و خدمات سازمان ، خواستار همراهی همه دستگاهها با این نهاد حمایتی شد.

سیما مرادی با اشاره به اهمیت مناسب سازی اماکن عمومی برای استفاده معلولین از بررسی وضعیت مناسب سازی در شهرستان ها و پروژه در حال احداث موسسه خیریه در حاجی آباد توسط مسئول مناسب سازی استان طی روزهای آتی خبر داد و افزود : مناسب سازی فقط ویژه معلولین نیست و سالمندان ، بیماران و آسیب دیدگان جسمی را نیز شامل خواهد شد.

وی اعطای مجوز ثبت موسسه به داوطلبین و سپردن امور به خود مردم ، همچنین احداث مراکزشبانه روزی و توانبخشی در شهرستان برای کم کردن مراجعات مددجویان به مرکز استان را  از راهکارهای موثر در خدمات رسانی بهتر به جامعه هدف در شهرستان حاجی آباد عنوان کرد.

مدیر کل بهزیستی هرمزگان در ادامه خواستار همراهی امام جمعه در جمع آوری زکات فطره مومنین روزه دار و معرفی خدمات سازمان در طول هفته بهزیستی شد.

حجت الاسلام و المسلمین مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد نیز با تقدیر از فعالیت های بهزیستی بویژه در حوزه پیشگیری و آموزش های اثر بخش در بحث خانواده و جوانان ، کار در بهزیستی و دستگیری از افتادگان را توفیقی الهی قلمداد کرد.

امام جمعه شهرستان حاجی آباد درپایان  خصوص مطالب مطرح شده از سوی مدیر کل بهزیستی استان قول همراهی و مساعدت داد.

جهانگیری فرماندار شهرستان حاجی آباد با اشاره به نامگذاری سال 1395 از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله) بنام اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ابراز امیدورای کرد هر یک از ما در حد توان با عمل به وظایف خود ، همگام با دولت در جهت تحقق این شعار بکوشیم.

دیدار با مددجویان از دیگر برنامه های مدیر کل بهزیستی هرمزگان ، فرماندار و امام جمعه شهرستان بود که در این دیدار با حضور در منزل معلول تحت حمایت بهزیستی شهرستان مشکلات آنان از نزدیک بررسی و هدایایی به این عزیز اهدا شد.

در ادامه قسمت های مختلف پروژه احداث ساختمان موسسه خیریه دارالایتام نبی اکرم (ص) مورد بازدید قرار گرفت  و توضیحاتی در این خصوص ارائه شد.

گفتنی است موسسه خیریه نبی اکرم (ص) در ساختمانی دو طبقه با 1500 متر مربع زیربنا و 400 متر مربع فضای اداری و مهمانسرا در شهرستان حاجی آباد در حال احداث است .

این موسسه پس از تکمیل ، ظرفیت ارائه خدمات شبانه روزی و نگهداری  به 120 نفر از افراد تحت حمایت بهزیستی را خواهد داشت.

 

 

 

 

اطعام رمضان و گسترش طرح حامی در بهزیستی دورود

 

 

 

 

اطعام رمضان و گسترش طرح حامی در بهزیستی دورود

به همت خیرین 500 نفر از مددجویان دورودی در ماه مبارک رمضان اطعام میشوند.

سرپرست بهزیستی شهرستان دورود گفت به همت خیرین ، در ماه مبارک رمضان علاوه بر اطعام مددجویان ، حدود 100 سبد غذایی بین خانواده های نیازمند توزیع می شود و طرح حامی نیز در بهزیستی شهرستان اجرا خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان لرستان : " جعفر درویشی" سرپرست بهزیستی شهرستان دورود در جلسه برنامه ریزی فعالیت های ماه مبارک رمضان گفت به همت خیرین 500 نفر از مددجویان تحت پوشش ، در شبهای ماه مبارک رمضان در قالب افطار المومنین اطعام میشوند.

وی توزیع 100 سبد غذایی به ارزش 200میلیون ریال میان خانواده های نیازمند را از دیگر برنامه های بهزیستی دورود بر شمرد و افزود این اقدامات با همت خیرین صورت گرفته است که از زحمات تمام این عزیزان قدردانی میشود.

درویشی هم چنین از برگزاری طرح حامی خبر داد و گفت 20 کودک زیر 6 سال تحت پوشش در ماه مبارک رمضان مورد حمایت خیرین قرار خواهند گرفت و خیرین گرامی در صورت تمایل جهت شرکت در این طرح و امر خیر می توانند به اداره بهزیستی مراجعه فرمایند.

 

 

 

 

نوشیدنی معجزه‌گر برای رفع عطش روزه داران

نوشیدنی معجزه‌گر برای رفع عطش روزه داران

آیس‌تی می‌تواند یک نوشیدنی لذت بخش و گوارا پس از صرف وعده افطار برای رفع عطش روزانه باشد که می‌توان به سادگی در خانه با طعم‌های مختلف آن را تهیه کرد.
برای درست کردن چای سرد یا همان آیس تی روش های مختلفی وجود دارد که بهترین آن دم کردن چای سیاه و آنگاه گذراندن آن از صافی و گذاشتن آن در یخچال برای خنک شدن است، با این کار می‌توان به یک چای سرد سالم دست یافت به جای آنکه فرد از محصولات صنعتی و برندهای مختلف استفاده کند.
 
پس از تولید ماده اولیه برای طعم‌دار کردن آن می‌توان از انواع ادویه‌ها و میوه‌های تابستانی استفاه کرد که خوش طعم ترین آنها عبارتند از:
 
چای سرد با لیمو ترش: می‌توان از ترکیب آنها و اضافه کردن کمی شکر به یک طعم دلچسب دست یافت.
 
چای سرد با گل شاه پسند: اضافه کردن برگ‌های گل شاه پسند به چای سبز یک چای مقوی با خواص دارویی منحصربفرد و طراوت بخش در اختیار دوستداران این نوشیدنی قرار می دهد.
 
چای سبز با طعم آناناس و سبزی ریحان: اضافه کردن عصاره میوه آناناس و برگ های سبزی ریحان به چای سبز می تواند انرژی فوق العاده ای در فرد به وجود بیاورد.
 
چای سبز با زنجبیل و عسل: ترکیب این دو ماده با چای سبز عطش فرد را برطرف می‌کند و گرمازدگی را از وی دور می کند.
 
چای سبز با بابونه: اضافه کردن بابونه به چای سبز حس خنکی را در بدن فرد به وجود می آورد.
 
چای سبز با هندوانه و سبزی ریحان: اضافه کردن آب هندوانه و برگ‌های سبزی ریحان به چای آن را به خوش مزه‌ترین نوشیدنی تابستانی تبدیل خواهد کرد.
 
با این نوشیدنی‌ها نیاز بدن به آب در طول روزهای گرم تابستان بر طرف شده همچنین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن نیز تامین می شود.

آخرین اخبار

ورود به سایتسخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.